DOŁĄCZ DO NAS!

Zapisz się na Newsletter!

JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O NOWOŚCIACH
I PROMOCJACH W MADAMNAMNAM.

Zamknij x

Zostań naszym fanem na Facebook'u!

Zostań naszym fanem na Instagram'ie!

W sklepie internetowym MadamNamNam stworzą Państwo listę prezentów dla swojej pociechy np. na urodziny, Dzień Dziecka czy Święta Bożego Narodzenia. Dzięki niej wskażecie rodzinie i znajomym, prezenty, o których marzy Wasze dziecko. 

JAK ROZPOCZĄĆ?

W pierwszej kolejności, należy zalogować się do swojego osobistego konta. Jeśli jeszcze nie masz hasła - zarejestruj się. Tam, należy wybrać link "Moje listy prezentów" i nadać nazwę swojej liście np. urodziny mojej córki. 

JAK DODAĆ PRODUKTY DO LISTY? 

Po skonfigurowaniu listy, należy przejść do karty wybranego produktu i tam wybrać link "Dodaj do listy prezentów". 

JAK WYSŁAĆ LISTĘ PREZENTÓW RODZINIE I ZNAJOMYM?

Aby wysłać listę prezentów znajomym i rodzinie, należy przejść do zakładki "Moja lista prezentów" na swoim osobistym koncie i wybrać "Zobacz". Pojawi się link bezpośredni do odpowiedniej listy prezentów. Można skopiować link i wysłać go ze swojej prywatnej skrzynki mailowej lub korzystając z komunikatorów np. Facebook, albo wysłać listę prezentów na wskazane adresy e-mail, bezpośrednio z konta na MadamNamNam. 

CZY PREZENT MOŻE ZOSTAĆ ZDUBLOWANY? 

Jeśli osoby, które dostały dostęp do listy prezentów, będą z niej korzystały przy robieniu zakupów, nie ma możliwości zdublowania zakupu. 

ILE TO KOSZTUJE? 

Korzystanie z opcji "Moje listy prezentów" jest bezpłatne. 


Newsletter