DOŁĄCZ DO NAS!

Zapisz się na Newsletter!

JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O NOWOŚCIACH
I PROMOCJACH W MADAMNAMNAM.

Zamknij x

Zostań naszym fanem na Facebook'u!

Zostań naszym fanem na Instagram'ie!

ZWROT

Sklep MadamNamNam oferuje produkty wysokiej jakości, dlatego jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z zakupów. Jeśli pomimo tego, zakupiony produkt mija się z Waszymi oczekiwaniami, można zwrócić towar. W trosce o zadowolenie Klientów i najwyższą jakość usług, wydłużyliśmy czas na dokonanie ewentualnego zwrotu do 30 dni od dnia otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym tj. nie może nosić śladów użytkowania. Prosimy, by zwracane produkty zapakowane były w oryginalne opakowanie producenta i posiadały wszystkie metki. Dołączenie wypełnionego i podpisanego formularza zwrotu towaru, przyspieszy procedurę zwrotu. Zwrot wpłaty dokonany zostanie w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania zwracanego towaru.  


Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas na adres Magdalena Iwanowska-Regulska, os. Piastowskie 14/14, 61-148 Poznań, e-mail: kontakt@madamnamnam.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismem wysłanym pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać  z naszego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwo prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY: W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Wskazujemy również, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy, lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo przed upływem terminu 14 dni.

Informujemy także, iż będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


WYMIANA

Procedura wymiany zakupionego towaru jest podobna do zwrotu. Prosimy zapakować w oryginalne opakowanie nieużywany towar ze wszystkimi metkami. Dołączenie formularza zwrotu przyspieszy procedurę wymiany. Następnie, prosimy dokonać kolejnego zamówienia na produkt na wymianę. Produkt na wymianę zostanie wysłany jako nowe zamówienia, a zwrot wpłaty zostanie zwrócony w ciągu 14 dni roboczych od dnia nadania zwracanego towaru. 

REKLAMACJA

Klienci sklepu internetowego MadamNamNam uprawnieni są do zareklamowania towaru przez okres 2 lat od daty zakupu. Wypełnienie i podpisanie formularza reklamacyjnego przyspieszy procedurę reklamacji. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od dnia jej otrzymania. Więcej informacji >>

Przesyłki prosimy nadać na adres: 
Magdalna Iwanowska-Regulska
os. Piastowskie 14/14
61-148 Poznań

Przy tym zaznaczamy, że koszt odesłania do nas towaru, nie podlega zwrotowi. Jednocześnie prosimy o nie wysyłanie przesyłek "za pobraniem". Takich paczek nie przyjmujemy.

PLIKI DO POBRANIA


Newsletter