DOŁĄCZ DO NAS!

Zapisz się na Newsletter!

JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O NOWOŚCIACH
I PROMOCJACH W MADAMNAMNAM.

Zamknij x

Zostań naszym fanem na Facebook'u!

Zostań naszym fanem na Instagram'ie!

Nazywam się Magda. Jestem założycielką sklepu internetowego z zabawkami i akcesoriami dla dzieci MadamNamNam. Moją pasją jest wyszukiwanie pięknie zaprojektowanych produktów dla dzieci, które później przedstawiam w ofercie swojego sklepu. Jestem uśmiechnięta, entuzjastyczna i kreatywna. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury, dzieląc ten czas z najbliższymi. Lubię rozwiązywać Sudoku, a kiedy nikt nie widzi - tańczę.

Moim największym wyzwaniem jest macierzyństwo, które z sukcesem łącze z prowadzeniem sklepu internetowego. Ponad 2-letni syn to wulkan energii! Kiedy już się nabiega to sięga po książki lub klocki. W sklepie internetowym MadamNamNam zaangażowany jest w testowanie zabawek dla dzieci. Pomaga mu mój mąż, w którym jestem szczęśliwie zakochana. To on sprawia, że zawsze jestem uśmiechnięta i radosna.

Nie mogę nie wspomnieć o dwóch wolnch duchach - kotkach rasy brytyjskiej - Spince i Broszce. Nasze Futra uwielbiają bawić się piłeczkami i szeleszczącymi papierkami. W wieku niemowlęcym Młody nazywał je "NamNam". Stąd właśnie wzięła się nazwa sklepu.

W sklepie MadamNamNam znajdziecie zabawki pobudzające kreatywność dziecka i jednocześnie wyróżniające się dużą wartością artystyczną, która kształtuje poczucie estetyki u dzieci i uczą je wrażliwości na dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Wszystkie produkty dostępne w sklepie są nie tylko piękne, ale również wykonane z produktów najwyższej jakości – trwałe i przyjazne dla środowiska naturalnego. MadamNamNam to sklep ze starannie wybranymi markami z całego świata. Niektóre z nich dostępne są w Polsce tylko w MadamNamNam.

MadamNamNam oferuje wyłącznie produkty, które kocha. Wierzę, że i Wy je pokochacie!

Zapraszam do wygodnych zakupów w zaciszu swojego domu!

Magda


Newsletter